Montaż półek towarowych i ich późniejszy demontaż to jedna z realizowanych przez naszą firmą usług dla branży produkcyjnej i magazynowej.

W trosce o jak najwyższą jakość realizowanych projektów, bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zadowolenie naszych klientów prowadzimy szczegółowe okresowe przeglądy regałów magazynowych. Nasi fachowcy dysponują praktycznym i teoretycznym doświadczeniem niezbędnym do dokładnego sprawdzania wytrzymałości regałów wysokiego składowania, a także ich odpowiedniej konserwacji.

Przeprowadzanie dokładnych technicznych przeglądów okresowych jest niezbędne do tego, aby przestrzeń magazynowa mogła pozostać funkcjonalna i bezpieczna, a jakość usług świadczonych przez naszych klientów jak najwyższa. Firmowane przez nas przestrzenie magazynowe wysokiego składowania wykorzystywane są na co dzień przez renomowane firmy obecne na całym świecie. Ich zaufanie do nas świadczy o wysokim poziomie fachowości naszego zakładu oraz doskonałej jakości i dokładności przeprowadzanych przez nas badań okresowych.

KONTAKT