Rozwiązania tworzone przez firmę Promag od wielu lat są chętnie wybierane przez klientów z różnych gałęzi przemysłu. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, skoro produkowane przez Promag regały oraz systemy składowania prezentują wysokie walory użytkowe i są bardzo chętnie wybierane z tego względu przez przedsiębiorstwa nastawione na optymalizację procesów przechowywania. Regały magazynowe Promag, które znalazły się w naszej ofercie, mogą zostać idealnie dopasowane do przestrzeni na hali, co przełoży się na dobrą organizację miejsca pracy. Ponadto ogromną zaletą zastosowania opisywanych systemów jest zwiększenie efektywności pracowników poprzez znacznie łatwiejszy dostęp do składowanych towarów.

Regały magazynowe Promag to niezawodne rozwiązania, które zyskały uznanie tysięcy zadowolonych użytkowników. Wysoka jakość wykonania, ergonomia i bezpieczeństwo stosowania zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, poprawiają organizację pracy przy realizacji zadań związanych ze składowaniem i wydawaniem towarów. Regały Promag to idealny wybór dla Ciebie!

Warto również wspomnieć, że regały Promag są konstrukcjami w pełni bezpiecznymi zarówno dla przechowywanych ładunków, jak i pracowników wykonujących obowiązki służbowe na magazynie. W prezentowanym asortymencie znajdą Państwo również dedykowane systemom składowania ramy oraz osłony, które przyczynią się do ochrony poszczególnych elementów.

Regały magazynowe Promag – u nas używane nie znaczy gorsze

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie używane regały Promag, które oferujemy, i nie tylko, są w pełni bezpieczne, ponieważ przed sprzedażą przechodzą przez gruntowną kontrolę. Zapewniamy naszych klientów, że regały pochodzące z naszej oferty są w dobrym stanie technicznym oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy również produkty innych znanych marek, takie jak regały marki Wandalex, regały marki Mecalux, regały firmy Stow i regały marki Nedcon, które cieszą się dużą popularnością na rynku magazynowym. Oferujemy różne typy i modele, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań składowania.

Regały magazynowe Promag dają możliwość pełnego spersonalizowania systemu. Wystarczy określić jednostki, jakie będą na nich składowane, technologie w Twoim magazynie, szybkość rotacji towarów oraz sposób ich obsługi. Regały magazynowe Promag są przeznaczone m.in. do składowania towarów niespaletyzowanych luzem, w opakowaniach zbiorczych lub w opakowaniach jednostkowych. Są niezbędnym elementem wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych, archiwów, obiektów handlowych czy hurtowni.

Nasze regały używane są w bardzo dobrym stanie, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla nowych systemów składowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów magazynowych używanych, w której znajdą Państwo szereg różnych opcji dla swojego magazynu.