Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży stalowych konstrukcji magazynowych na terenie Warszawy, ale to nie jedyna świadczona przez nas usługa.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wiedzy, jaką posiadamy jako fachowcy w tej dziedzinie, zajmujemy się także montażem i likwidacją regałów wysokiego składowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem niezbędnym do ich prawidłowego ustawienia, a także wiedzą, którą potwierdzają liczne szkolenia naszych pracowników.

Bezpieczna i fachowa instalacja regałów do przechowywania towarów jest niezbędna dla każdego profesjonalnego magazynu o dużej powierzchni. Oferujemy nie tylko instalację stalowych półek dla wysokiego składowania, ale również ich demontaż i okresowe badania bezpieczeństwa. Do naszych instalacji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie najwyższej jakości gwarantujące niezrównane bezpieczeństwo oraz solidność. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie z zakresu inżynierii i praktycznego funkcjonowania przemysłu i przechowywania towarów.

Kontakt