Doskonale rozumiemy, jak bardzo ważne dla każdego obiektu logistycznego, przemysłowego czy też handlowego są systemy składowania towarów. Z tego też względu w naszym asortymencie znalazły się regały Wandalex, czyli konstrukcje uznanej na rynku firmy. Przedsiębiorstwo od ponad ćwierćwiecza dostarcza systemy składowania dla wielu podmiotów z różnych gałęzi przemysłu. Konstrukcje tworzone przez polską firmę cieszą się dużą popularnością przez wzgląd na ich niezawodność oraz elastyczność. Ponadto charakteryzują się one funkcjonalnością, a także sporą uniwersalnością, gdyż doskonale sprawdzą się do przechowywania zarówno lekkich, jak i nieco cięższych palet z towarem. 

Prezentowane w tej kategorii regały magazynowe używane firmy Wandalex mogą stanowić wspaniałą alternatywę dla nowych odpowiedników. Są bowiem tak samo praktyczne i wytrzymałe jak one, lecz zdecydowanym atutem oferowanych rozwiązań jest ich cena. Wybierając wymienione systemy składowania, mogą Państwo wyposażyć m.in. posiadany magazyn w funkcjonalne konstrukcje tańszym kosztem. 

 Oferujemy także produkty innych uznanych marek, takich, jak SSI-Schafer, Nedcon, Jungheinrich, Mecalux. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  • Trawers 3600/130 mm ( 4 x 600 kg)
  • Osłona używana
  • Trawers 2700/115 mm (3 x 900 kg)
  • Trawers 2700/130 mm (3 x 1000 kg)