Nasza firma słynie z szerokiej oferty produktów, ułatwiających dobrą organizację pracy m.in.  na halach produkcyjnych, czy też w warsztatach. Co ważne, nie tylko zajmujemy się montażem systemów regałowych, pozwalających na przechowywanie wszelkiego asortymentu. Jednocześnie wykonujemy przegląd regałów magazynowych.

Systemy regałowe w trakcie użytkowania intensywnie pracują przy dużym obciążeniu, dlatego bardzo ważne jest kontrolowanie ich stanu. Szczególnie gdy są rozbudowane oraz wysokie i mogą stwarzać ryzyko wypadków, a także różnych niebezpieczeństw. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem już dziś!  

Serwis regałów magazynowych przez profesjonalistów

Nie ma nic ważniejszego dla właściciela magazynu niż bezpieczeństwo jego pracowników i magazynowanych towarów. Dlatego tak istotne jest, aby regały magazynowe były w pełni sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. W naszej firmie oferujemy profesjonalny serwis regałów magazynowych, dzięki któremu można mieć pewność, że są one w pełni funkcjonalne i bezpieczne.

Przegląd regałów magazynowych jest niezwykle ważny dla właścicieli magazynów, bowiem spoczywa na nich obowiązek systematycznej kontroli stanu tych systemów.  Obowiązek ten wynika z rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 roku oraz z normy europejskiej PN-EN 15 635. Przeprowadzenie przeglądu eksperckiego minimum raz w roku pozwala na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Jeśli podczas oględzin zostaną wykryte uszkodzenia, można je właściwie sklasyfikować oraz dokonać niezwłocznej naprawy. Przegląd regałów magazynowych polega przede wszystkim na skontrolowaniu uszkodzeń konstrukcji regałów, sprawdzeniu wypionowania rzędów i stanu posadzki w przestrzeni magazynowej. Zwykle pod uwagę brane są także kwestie związane z zasadami BHP, takie jak sposób składowania towaru na paletach i w regale czy poprawność obciążenia regałów magazynowych. Profesjonalny przegląd regałów magazynowych stwarza możliwość naprawy systemu lub wymiany uszkodzonych części na nowe.

Nasi specjaliści mają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, które umożliwiają im przeprowadzenie kompleksowego przeglądu technicznego regałów magazynowych. Dbamy o to, aby nasze usługi były realizowane szybko i skutecznie, a jednocześnie w sposób kompleksowy i zgodny z obowiązującymi normami i przepisami. Na co możesz liczyć w ramach tej usługi? Zapewniamy m.in.:

  • przegląd techniczny regałów magazynowych,
  • naprawę uszkodzeń i wymianę części,
  • przystosowanie regałów do zmieniających się wymagań i potrzeb,
  • montaż nowych regałów,
  • doradztwo i konsultacje związane z eksploatacją regałów magazynowych.

Przegląd techniczny regałów magazynowych — dlaczego to się opłaca?

Przegląd techniczny regałów magazynowych w naszej firmie realizujemy szybko i skutecznie, aby uniknąć przestojów w pracy magazynu. Chcemy maksymalnie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia towarów lub występowania wypadków związanych z niesprawnymi regałami. Nasza firma stosuje tylko wysokiej jakości elementy, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i wydłuża żywotność regałów.

Przegląd regałów magazynowych pozwala na wykrycie ewentualnych uszkodzeń, które mogą zostać zakwalifikowane do jednej z trzech grup:

  • zielonej,
  • pomarańczowej,
  • czerwonej.

W przypadku uszkodzeń z grupy zielonej wymagana jest jedynie okresowa kontrola, natomiast uszkodzenia z grupy pomarańczowej i czerwonej wymagają pilnej lub natychmiastowej reakcji.

Właściwe przeprowadzenie przeglądu regałów magazynowych jest nie tylko kwestią przestrzegania prawa, ale także zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom oraz zachowania stanu technicznego magazynu na odpowiednim poziomie. Przegląd regałów powinien być elementem stałej dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy i zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i wymagań klientów. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w branży gwarantują satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania systemów. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje regały magazynowe są bezpieczne i funkcjonalne, skontaktuj się z nami i zapytaj o naszą ofertę serwisu regałów magazynowych. Do powierzonych nam zadań podchodzimy priorytetowo, zapewniając klientom terminowość oraz kompleksowość usług. Co ważne, bierzemy odpowiedzialność za przeprowadzone prace serwisowe oraz naprawy, a na montaż systemów regałowych udzielamy gwarancję.

Serwis regałów magazynowych i inne usługi

Na rynku działamy od wielu lat, a serwis regałów magazynowych to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom. Zajmujemy się również montażem systemów, jeśli pragniesz stworzyć komfortową i funkcjonalną przestrzeń w swojej firmie, która zapewni uporządkowane miejsce pracy personelowi. Dbamy o ergonomię oraz bezpieczeństwo. Co ważne, w ofercie zawieramy wszelkie potrzebne komponenty, które umożliwią stworzenie wydajnego systemu regałów. Jesteśmy w stanie zaprojektować dogodne rozwiązanie do danej hali czy warsztatu. Zachęcamy do kontaktu!