Niezawodność tworzonych konstrukcji oraz ich elastyczność to z pewnością jedne z najważniejszych cech, którymi wyróżniają się regały Stow. Od wielu lat systemy składowania tej międzynarodowej firmy wyróżniają się pod względem bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, gdyż są one przeznaczone zarówno do przechowywania lekkich, jak i bardzo ciężkich ładunków. Do zalet opisywanych regałów magazynowych Stow należy dodać również solidną oraz bardzo stabilną konstrukcję, a także najwyższej jakości wykończenie.

Regały Stow są świetnym rozwiązaniem do ręcznego magazynowania i wydawania towarów niespaletyzowanych. Mogą również służyć jako antresole magazynowe, co umożliwia maksymalne wykorzystanie kubatury danego pomieszczenia. Stow regały nadają się również do sklepów, warsztatów, garaży, hurtowni i magazynów, a także w branżach związanych z e-commerce. Regały magazynowe Stow zapewniają szybki i wygodny dostęp do składowanych artykułów.

Używane regały magazynowe Stow – praktyczne i wytrzymałe rozwiązanie

Prezentowane w naszej ofercie używane regały magazynowe Stow to możliwość otrzymania w pełni praktycznych, bezpiecznych oraz wytrzymałych systemów składowania w atrakcyjnej cenie. Dzięki nim w dowolny sposób zagospodarują Państwo przestrzeń w hali magazynowej, gdyż regały Stow mogą zostać bezproblemowo dostosowane do niemal każdego magazynowego sąsiedztwa. Ponadto opisywane rozwiązania zapewniają możliwość składowania zróżnicowanych towarów zarówno pod względem wymiarów, jak i masy. Proponowane systemy mogą zostać uzupełnione o praktyczne akcesoria w postaci m.in. dedykowanych im osłon, co wpłynie na ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Konstrukcja regałów półkowych Stow jest solidna i wytrzymała. Dzięki zastosowaniu haczyków montaż poszczególnych elementów jest łatwy i szybki. Dużą zaletą tych regałów jest możliwość regulowania wysokości półek oraz łączenie modułów w ergonomiczne ciągi regałowe. W ofercie marki stow znajdziesz wydajne, bezpieczne i dostosowane do Twoich potrzeb regały Stow.

Omawiane rozwiązanie sprawdzi się w przypadku potrzeby maksymalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej magazynu lub hali produkcyjnej. Oferowane przez nas konstrukcje nie tylko zwiększają pojemność składowania, ale także umożliwiają bezproblemowy dostęp do wszystkich towarów.


Nasza oferta obejmuje nie tylko regały magazynowe Stow, ale też m.in. ramy i trawersy, które stanowią niezbędny element składowania i organizacji towarów w magazynach oraz halach produkcyjnych. Różnorodność oferowanych przez nas rozwiązań pozwala na dostosowanie systemu składowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Oferujemy także produkty innych uznanych marek, takich, jak Mecalux, Proman, Wandalex, SSi-Schafer, Mago. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo w przestrzeni magazynowej, regały magazynowe Stow są idealnym wyborem. W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria zabezpieczające, które wydłużą żywotność konstrukcji i ograniczą ryzyko kosztownych napraw.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Klientom asortyment spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Stow regały to gwarancja długotrwałego użytkowania, bez ryzyka awarii. Zapraszamy!