Firma Armont działa na terenie Warszawy, prężnie rozwijając swoją działalność.

Aby składowanie towarów odbywało się szybko i skutecznie, należy udostępnić swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i rozwiązania. Nasze regały wjezdne i rzędowe umożliwiają nie tylko bezpieczne przechowywanie produktów, ale także pozwalają na sprawną organizację przestrzeni całego magazynu i łatwą nawigację pomiędzy towarami.

Regały paletowe sprawdzonego producenta

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami systemów składowania towarów. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Regały paletowe wjezdne – idealne narzędzie optymalizacji przestrzeni magazynowej. Pozwala na składowanie towarów różnego rodzaju, umożliwiając wjazd wózkiem widłowym do poszczególnych rzędów oraz układanie warstw jedna na drugiej. Logistyka składowania produktów z wykorzystaniem systemu wjezdnego może być przeprowadzana zarówno zgodnie z regułą FIFO (First In First Out), jak i LIFO (Last In First Out), co daje duże pole manewru.
  • Regały paletowe rzędowe – najbardziej uniwersalny i ekonomiczny system składowania. Umożliwiają grupowanie zarówno w sposób równoległy, jak i prostopadły. Rzędowy układ rozmieszczenia zapewnia łatwy dostęp do asortymentu magazynu oraz pozwala na zmianę ułożenia w dowolnym momencie. Nadaje się zarówno do towarów paletyzowanych, jak i innych.

Regały magazynowe paletowe: wjezdne i rzędowe. Dlaczego warto?

25-letnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby naszych klientów. Dzięki temu dziś oferujemy zarówno nowe, jak i używane najlepsze wyposażenie w zakresie składowania towarów w magazynach, warsztatach, halach i innych przestrzeniach logistycznych.

W przypadku zastosowania tego rodzaju produktów – bogatych w różne profile i akcesoria – towar można składować na różnych poziomach wysokości, aby stał się jak najłatwiej dostępny dla wózków widłowych. Ich gabaryty można dostosowywać do wielkości hali, co gwarantuje optymalne wykorzystanie pomieszczenia, w którym się znajdują.

Zobacz pozostałą ofertę