Specjalizujemy się w doborze rozwiązań na miarę, biorąc pod uwagę najważniejsze potrzeby klienta oraz specyfikę zarządzanego towaru. Indywidualne podejście pozwala nam każdorazowo znajdować optymalny system pracy. Wśród rozwiązań, które montujemy w magazynach na terenie Warszawy, istnieją także systemy uniwersalne, na które warto się decydować, działając w branży świadczącej zróżnicowane usługi.

Uniwersalne regały ramowe półkowe w Warszawie

Ramowe regały półkowe to jedno z najbardziej konwencjonalnych rozwiązań, jeśli chodzi o sposoby magazynowania towarów. Zdaje egzamin w wielu sytuacjach, ale najlepiej sprawdza się, gdy mamy do czynienia z pojedynczymi ładunkami bądź opakowaniami. Znajdzie więc miejsce w hurtowniach, sklepach internetowych, farmacjach i innych placówkach związanych ze sprzedażą drobniejszych przedmiotów.

Regały magazynowe półkowe cechują się nieskomplikowaną konstrukcją ułatwiającą montaż i konserwację; można je także opcjonalnie aranżować i przystosowywać do konkretnej przestrzeni. Ich obsługa jest niezwykle łatwa i intuicyjna, a do umieszczonych na nich towarów zawsze jest dostęp. Choć z zasady przeznaczone są do przechowywania towarów lekkich, nie oznacza to, że ramowe konstrukcje są mało stabilne! Wręcz przeciwnie – swój uniwersalny charakter zawdzięczają między innymi ponadprzeciętnej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Aby mieć pewność, że produkt nadal doskonale się spisuje po wielu latach czy miesiącach od pierwszego montażu, warto umawiać się na okresowe przeglądy techniczne.