Warto postawić na sprawdzone systemy od znanych oraz cenionych na rynku producentów, które są gwarancją trwałych konstrukcji. Solidność oraz wytrzymałość zastosowanych rozwiązań w halach magazynowych jest kluczowym aspektem dla zapewnienia bezpieczeństwa pracowników wykonujących w nich obowiązki służbowe. Regały magazynowe używane od firmy Proman z całą pewnością należą do tej grupy. Czeska firma od blisko trzech dekad zajmuje się tworzeniem funkcjonalnych systemów, wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Ich wysoka jakość jest potwierdzona przez certyfikaty, a każda z konstrukcji spełnia obowiązujące normy oraz przepisy bhp. Znajdujące się w naszej ofercie regały paletowe Proman to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania magazynowe, które w znacznym stopniu ułatwią składowanie towarów na halach. Możliwość dużego udźwigu to jedna z wielu zalet proponowanych regałów magazynowych. Na stanie posiadamy także akcesoria regałowe. Do zaproponowania mamy ramy o długości od 2 000 mm nawet do 10 000 mm. Posiadamy wiele elementów dodatkowych do samych regałów oraz np. osłony. Oferujemy także produkty innych marek, takich, jak SSI-Schafer, Nedcon, Jungheinrich, Mecalux. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zalety wyboru regałów magazynowych Proman

Oferujemy regały magazynowe Proman, które są synonimem solidności i wytrzymałości. Czeska firma Proman, działająca na rynku od blisko trzech dekad, specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych systemów magazynowych, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ich produkty, w tym regały paletowe Proman, charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatami, oraz spełnieniem obowiązujących norm i przepisów BHP. To produkty, które cechują się przede wszystkim trwałością.

Regały magazynowe Proman, dostępne w ofercie Armont, to nowoczesne rozwiązania, które znacząco ułatwiają składowanie towarów. Z ich pomocą możliwe jest efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, co jest kluczowe w logistyce i zarządzaniu magazynem. Warto także wspomnieć, że regały te charakteryzują się dużym udźwigiem, co pozwala na bezpieczne przechowywanie nawet ciężkich towarów. Niezależnie od tego, czy planują Państwo magazynować lekkie produkty czy ciężkie, drobnoelementowe czy wielogabarytowe – regały tej firmy będą odpowiednie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą.

Bogata oferta i profesjonalne doradztwo

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę regałów magazynowych Proman. Oferujemy różnorodność modeli, w tym ramy regałów o długościach od 2000 mm do 10000 mm, co pozwala dobrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb. Dodatkowo oferujemy różne akcesoria do regałów, co umożliwia ich konfigurację, zabezpieczenie i rozbudowę, zgodnie z wymogami magazynu. Oprócz regałów Proman Armont proponuje produkty innych renomowanych marek, takich jak SSI-Schafer, Nedcon, Jungheinrich, czy Mecalux, co świadczy o bogatej ofercie firmy, zdolnej zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako dostawca regałów Proman gwarantujemy, że są to produkty nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą regałów magazynowych dostępną na naszej stronie internetowej i skorzystania z naszych usług. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiednich rozwiązań.