Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonych rozwiązań do posiadanego obiektu przemysłowego lub handlowego, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów Mago. W tej kategorii znalazły się bowiem regały magazynowe używane firmy Mago, czyli firmy, która może poszczycić się blisko 30-letnią obecnością na rynku oraz zdobytym przez ten czas ogromnym doświadczeniem. Opisywane systemy składowania prezentują uniwersalne walory użytkowe, a także charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz elastycznością. Regały Mago Są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które są nastawione na optymalizację procesów przechowywania towarów.

Mago regały magazynowe oferują szeroką gamę konstrukcji wysokiego składowania, co czyni je dobrym wyborem dla firm działających w wielu różnych branżach. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim regały paletowe, ale również inne rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim magazynie. Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową i usprawnić realizowanie zadań.

Należy dodać, że prezentowane regały Mago pomogą w dobrej organizacji miejsca pracy, co przełoży się na efektywność wykonywania obowiązków służbowych przez pracowników. Systemy składowania, które Państwu proponujemy, to rozwiązania w pełni bezpieczne dla wszystkich osób przebywających na magazynie czy też w innym obiekcie przemysłowym. Spełniają wszystkie powszechnie obowiązujące normy.

Firma Mago stawia na pożądane, powszechnie stosowane i cenione europejskie wzory rozwiązań magazynowych oraz na zatwierdzone, sprawdzone systemy, czego dowodem jest certyfikat TUV. Regały magazynowe Mago to produkty dedykowane dla firm, które wymagają maksymalnej wydajności i wykorzystania przestrzeni magazynowej.

Sprawdzone regały Mago – optymalizacja procesów przechowywania

Regały Mago to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują bezpiecznego i funkcjonalnego systemu składowania towarów. Co ważne, pomimo że prezentowane przez nas regały są używane, to są w pełni bezpieczne, ponieważ są odpowiednio przez nas sprawdzane. Nasze regały Mago są starannie weryfikowane oraz odnawiane, co sprawia, że są w pełni bezpieczne i gotowe do użytku.

Mago regały magazynowe umożliwiają kompleksową obsługę każdego zamówienia. Firma oferuje pełną gamę akcesoriów oraz elementów, które ułatwiają ich obsługę i rozbudowę. Wśród tych akcesoriów należy wymienić przede wszystkim:

  • Trawersy – są istotnymi elementami regałów magazynowych Mago. W ofercie znajdują się trawersy prostokątne lub schodkowe, które są oparte na zamkniętych profilach lub składane z dwóch ceowników. Belki te pełnią funkcję podłużnych elementów, tworzących podstawową strukturę nośną konstrukcji regałów z integracją. Konstrukcyjnie trawersy są zbudowane z różnego rodzaju profili stalowych, z przyspawanymi na końcach odpowiednio ukształtowanymi łapami, zapewniającymi właściwe zamocowanie w perforacji słupów ram,
  • Odbojniki – elementy stosowane jako odbojniki czołowe, jak i narożne. Zapewniają ochronę magazynowanego towaru i regału, a w razie kolizji przyczyniają się do zmniejszenia skutków ewentualnej awarii,
  • Półki z laminowanych płyt wiórowych, półki panelowe z blachy stalowej oraz perforowane i kratowe półki panelowe – są przydatne, gdy towary przeznaczone do składowania na regałach nie są umieszczone na paletach,
  • Adaptery – specjalne elementy integrujące.

Wszystkie elementy systemów składowania są dokładnie sprawdzane, a ewentualne usterki są usuwane na bieżąco. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że kupują produkty wysokiej jakości, w pełni sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty innych marek, jak regały używane Jungheinrich, regały magazynowe Stow, regały firmy Wandalex, regały firmy SSI-Schafer a także inne produkty, w tym trawersy, osłony oraz ramy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najlepszego systemu składowania dla Państwa przedsiębiorstwa.