Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą używanych regałów magazynowych wysokiego składowania sprzedawanych na terenie Warszawy.

Pozyskujemy je zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Są to nasi doświadczeni partnerzy, którzy dbają o jak najwyższą jakość konstrukcji. Chcemy, aby nasi klienci mieli jak największą swobodę wyboru najlepszych systemów do przechowywania towarów.

Oferujemy używane regały magazynowe wysokiego składowania, które zostały przez nas wcześniej dokładnie sprawdzone. Oprócz sprzedaży specjalizujemy się również w montażu i demontażu konstrukcji stalowych, a także ich okresowych przeglądach. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę do tego, aby potwierdzać wysoką jakość proponowanych rozwiązań. Każdy używany regał magazynowy wysokiego składowania, który dostępny jest w naszej ofercie, posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Umożliwiamy w ten sposób odnalezienie znacznie tańszych systemów składowania towarów, zachowując przy tym ich wysoką jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.