Systemy wysokiego składowania towarów są podstawowym wyposażeniem praktycznie każdego obiektu handlowego, przemysłowego czy też logistycznego. Pozwalają bowiem na utrzymywanie należytego porządku w danym budynku, a także umożliwiają łatwy dostęp zatrudnionym pracownikom do przechowywanych palet z produktami. Ze względów bezpieczeństwa muszą więc charakteryzować się wytrzymałością oraz solidnością. Regały Casipal, które mamy w naszym asortymencie, prezentują dobre parametry techniczne i doskonale nadawać się będą do każdego prowadzonego biznesu. Oferowane konstrukcje są trwałe, dlatego też sprawdzą się do składowania zarówno lekkich, jak ciężkich ładunków.

Oferta regałów magazynowych Casipal

Do zaoferowania mamy regały magazynowe używane, które będą doskonałym rozwiązaniem dla firm szukających systemów wysokiego składowania w atrakcyjnej cenie. Nowoczesne, używane wyposażenie magazynowe firmy Casipal nie ustępuje pod żadnym względem nowym odpowiednikom stworzonym przez innych producentów. Prezentowane moduły mogą zostać dopasowane do różnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Oferujemy także produkty innych uznanych marek, takich, jak SSI-Schafer, Nedcon, Jungheinrich, Mecalux, Stow. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.