Nasza firma, działająca na terenie całego kraju, zajmuje się sprzedażą nowych regałów magazynowych w trzech systemach:

paletowym, wjezdnym i półkowym. Każda z konstrukcji jest chętnie stosowana w przestrzeniach przeznaczonych do przechowywania towarów różnego typu. Naszym klientom proponujemy wybór wszystkich trzech systemów. W przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniej konstrukcji nasi doradcy służą fachową wiedzą w tym zakresie.

Regały magazynowe

Regały paletowe to klasyczne rozwiązanie o prostej konstrukcji, chętnie wybierane ze względu na możliwość przechowywania zróżnicowanych towarów na kilku poziomach wysokości. Regały wjezdne cenione są ze względu na wysoką ergonomię, która pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Natomiast regały półkowe to wyjście łatwe w montażu, odpowiednie do przechowywania mniejszych przedmiotów. Jest na tyle uniwersalne, że może być stosowane także w mniejszych pomieszczeniach, takich jak sklepy, warsztaty czy hurtownie.

Regały paletowe magazynowe- w jakich sytuacjach się sprawdzą? 

Regały paletowe należą do podstawowego wyposażenia wielu magazynów i zakładów pracy. Umożliwiają bezpieczne składowanie różnego typu asortymentu, dlatego cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Nasze produkty wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja. Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest celem nadrzędnym, zwłaszcza gdy składowany towar bywa ciężki. Regały magazynowe paletowe to gwarancja funkcjonalności i wygody. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Za ich pomocą można składować zarówno towary umieszczone na paletach, jak i towary o charakterze drobnicowym. Szeroki wybór w naszej ofercie, pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Regały paletowe magazynowe umożliwiają dotarcie do wszystkich magazynowanych produktów bez żadnych przeszkód. Co istotne, ich budowa i charakter wskazują konkretny sposób uporządkowania towarów, jak i zagospodarowania samej przestrzeni magazynowej. Dzięki nim zaoszczędzimy miejsce, ale i czas potrzebny na odszukanie towaru. 

Regały wjezdne magazynowe – kiedy warto je zastosować? 

Regały wjezdne magazynowe to rozwiązanie zyskujące na popularności. Głównym atutem regałów magazynowych tego typu jest możliwość wykorzystania potencjału przestrzeni. Umieszczone na specjalnych szynach pozwalają na swobodne przemieszczanie całego regału, co pozwala na łatwy dostęp. Dają więc realną szansę na ograniczenie wykorzystanej przestrzeni do minimum. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie produkowane są większe partie towarów w określonym czasie, które następnie są wywożone.  

Regały wjezdne magazynowe tworzą specyficzne, wąskie korytarze, przy jednoczesnej pełnej funkcjonalności. Dzięki nim bez trudu dotrzemy do pożądanych produktów. Co więcej, rozwiązanie to daje duże możliwości konfiguracyjne, dzięki czemu bez trudu maksymalizujemy wykorzystanie powierzchni składowania, zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Duża wytrzymałość regałów magazynowych i trwała konstrukcja to gwarancja wygody i bezpieczeństwa każdego magazynu. Warto dodać, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju, która sprzedaje, montuje, wykonuje przeglądy, a także opracowuje dokumentację regałów magazynowych. 

Regały półkowe magazynowe- wygoda i funkcjonalność 

Regały półkowe magazynowe to rozwiązanie dające wiele możliwości. Dzięki nim skutecznie uporządkujemy pomieszczenie, co wpłynie na wygodę pracowników i efektywność pracy. Regały półkowe są wyjątkowo uniwersalne, dzięki czemu posłużą w miejscach o ograniczonym metrażu. Za ich pomocą możliwe jest składowanie produktów o różnej wielkości. Towar może być umieszczony ręcznie, co w wielu przypadkach jest ułatwieniem. Regały magazynowe tego rodzaju doskonale sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale także hurtowniach czy punktach usługowych. Sprawdzona konstrukcja daje gwarancję bezpieczeństwa osób użytkujących. Sprawdź nasze produkty i usługi. Z przyjemnością proponujemy przeglądy i kompleksowy montaż regałów magazynowych. Zapraszamy!

Czym wyróżniają się nasze regały magazynowe?

Regały magazynowe to uniwersalne konstrukcje, które zapewniają wygodny przepływ towarów oraz ich bieżącą kontrolę. Pozwalają zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz jak najlepiej zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Oferujemy regały magazynowe metalowe dla różnych typów towarów. Wybierając odpowiedni produkt, warto przemyśleć, co będzie na nim składowane i w jakich ilościach, gdyż warto dobrać nośność regału magazynowego do wagi składowanego towaru. W naszej ofercie dostępne są regały magazynowe metalowe wjezdne i paletowe, dlatego bez problemu każdy klient może znaleźć funkcjonalne rozwiązanie dla siebie. Proponujemy regały magazynowe od znanych i cenionych firm. Właśnie dlatego z naszej oferty skorzystało wielu klientów. Doskonale wiemy, że jakość jest najważniejsza, gdyż tylko dobre produkty są w stanie zapewnić jak największą funkcjonalność, bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie.

Regały magazynowe – profesjonalny montaż

W naszej firmie nie tylko sprzedajemy, ale również zajmujemy się montażem i kontrolą regałów magazynowych. Ogromne doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć bezpieczne i w pełni komfortowe w użytkowaniu systemy. Tworzymy bezpieczne i wygodne korytarze, które umożliwiają szybki dostęp do towarów, przy jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Konstrukcje naszych regałów magazynowych dają szansę na utrzymanie porządku, sprawne wyjmowanie i wkładanie oraz lokalizowanie towarów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i sprawny montaż. Warto wiedzieć, że składowanie towarów na regałach magazynowych pozwala na zoptymalizowanie powierzchni składowania, daje szansę na poprawę organizacji pracy oraz efektywności. Zwiększa również poziom bezpieczeństwa, nie tylko pracowników, ale również przechowywanych towarów. Nasze systemy regałów magazynowych są bezpieczne, wydajne i wytrzymałe, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z pewnością zaproponujemy rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do potrzeb.