Nasza firma, działająca na terenie całego kraju, zajmuje się sprzedażą nie tylko nowych ale i używanych regałów magazynowych różnych typów:

paletowym, wjezdnym czy też półkowym. Każda z konstrukcji jest chętnie stosowana w przestrzeniach przeznaczonych do przechowywania towarów różnego typu. Klientom proponujemy wybór dowolnego z systemów. W przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniej konstrukcji, doradcy służą fachową wiedzą i pomocą w szerokim zakresie.

Regały magazynowe

Regały magazynowe paletowe to klasyczne rozwiązanie o prostej konstrukcji, chętnie wybierane ze względu na możliwość przechowywania zróżnicowanych towarów na kilku poziomach wysokości. Regały wjezdne cenione są ze względu na wysoką ergonomię, która pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Natomiast regały półkowe to rozwiązanie łatwe w montażu, odpowiednie do przechowywania towarów o mniejszych gabarytach. Jest na tyle uniwersalne, że może być stosowane także w mniejszych pomieszczeniach, takich jak sklepy, warsztaty czy hurtownie.

Regały paletowe magazynowe – w jakich sytuacjach się sprawdzą?

Regały magazynowe paletowe należą do podstawowego wyposażenia wielu magazynów i zakładów pracy. Umożliwiają bezpieczne składowanie różnego typu asortymentu, dlatego cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Regały dostarczane przez nas wyróżnia solidna, wytrzymała konstrukcja. Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest celem nadrzędnym, zwłaszcza gdy składowany towar bywa ciężki lub choćby niebezpieczny czy też wymagający szczególnego traktowania. Regały magazynowe paletowe to gwarancja funkcjonalności i wygody. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się w prawie każdej sytuacji. Za ich pomocą można składować zarówno towary umieszczone na paletach, jak i towary o charakterze drobnicowym. Szeroki wybór w naszej ofercie, pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Regały paletowe magazynowe umożliwiają dotarcie do wszystkich magazynowanych produktów bez żadnych przeszkód. Co istotne, ich budowa i charakter wskazują konkretny sposób uporządkowania towarów, jak i zagospodarowania samej przestrzeni magazynowej. Dzięki nim zaoszczędzimy miejsce, ale i czas potrzebny na odszukanie towaru.

Regały wjezdne magazynowe – kiedy warto je zastosować? 

Regały wjezdne magazynowe to rozwiązanie zyskujące na popularności. Głównym atutem regałów magazynowych tego typu jest możliwość wykorzystania potencjału przestrzeni. Umieszczone na specjalnych szynach pozwalają na swobodne przemieszczanie całego konstrukcji, co pozwala na łatwy dostęp do poszczególnych miejsc. Regały magazynowe dają realną szansę na ograniczenie wykorzystanej przestrzeni do minimum. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie produkowane są większe partie towarów w określonym czasie, które następnie są wywożone.  

Regały wjezdne magazynowe tworzą specyficzne, wąskie korytarze. Dzięki nim bez trudu dotrzemy do palet z towarem danego rodzaju. Co więcej, rozwiązanie to daje duże możliwości konfiguracyjne, dzięki czemu bez trudu maksymalizujemy wykorzystanie powierzchni składowania, zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Duża wytrzymałość regałów magazynowych i trwała konstrukcja to gwarancja wygody i bezpieczeństwa każdego magazynu. Warto dodać, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju, która sprzedaje, montuje, wykonuje przeglądy, a także opracowuje dokumentację wszystkich rodzajów regałów magazynowych. 

Regały półkowe magazynowe – wygoda i funkcjonalność 

Regały półkowe magazynowe to rozwiązanie dające wiele możliwości. Dzięki nim skutecznie uporządkujemy towar w pomieszczeniu, co wpłynie na wygodę pracowników i efektywność pracy. Regały półkowe są wyjątkowo uniwersalne, dzięki czemu posłużą w miejscach o ograniczonym metrażu. Za ich pomocą możliwe jest składowanie produktów o różnej wielkości. Towar może być umieszczony ręcznie, co w wielu przypadkach jest ułatwieniem. Regały magazynowe tego rodzaju doskonale sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale także hurtowniach czy punktach usługowych. Sprawdzona przez naszych fachowców konstrukcja daje gwarancję bezpieczeństwa osób użytkujących. Sprawdź dostępne w ofercie regały magazynowe oraz usługi, które świadczymy. Z przyjemnością proponujemy montaże, przeglądy okresowe i incydentalne, ekspertyzy techniczne każdego rodzaju regałów na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Czym wyróżniają się nasze regały magazynowe?

Regały magazynowe to uniwersalne konstrukcje, które zapewniają wygodny przepływ towarów oraz ich bieżącą kontrolę. Pozwalają zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz jak najlepiej zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Oferujemy regały magazynowe dla różnych typów towarów. Wybierając odpowiedni produkt, warto przemyśleć, co będzie na nim składowane i w jakich ilościach, gdyż należy wybierać regał z uwagi na jego nośność, która zależy głównie od wagi składowanego towaru. W ofercie posiadamy regały magazynowe metalowe wjezdne i paletowe, dlatego bez problemu każdy klient może znaleźć funkcjonalne rozwiązanie dla siebie. Proponujemy regały magazynowe od znanych i cenionych firm. Właśnie dlatego z naszej oferty skorzystało tak wielu klientów. Doskonale wiemy, że jakość jest najważniejsza, gdyż tylko dobre produkty są w stanie zapewnić pełną funkcjonalność, bezpieczeństwo, bezproblemowe wieloletnie ich użytkowanie. Dokładnie takie regały magazynowe dostarczamy!

Regały magazynowe – profesjonalny montaż

W naszej firmie nie tylko sprzedajemy, ale również zajmujemy się projektowaniem, montażem i kontrolą regałów magazynowych. Ogromne doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć bezpieczne i w pełni komfortowe w użytkowaniu systemyregałowe i inne konstrukcje magazynowe. Tworzymy bezpieczne i wygodne korytarze, które umożliwiają szybki dostęp do towarów, przy jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Za sprawą przemyślanej konstrukcji regały magazynowe dają szansę na utrzymanie porządku, sprawne zarządzanie składowanym towarem

. Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i sprawny montaż. Warto wiedzieć, że składowanie towarów na regałach magazynowych pozwala na zoptymalizowanie powierzchni składowania, daje szansę na poprawę organizacji pracy oraz efektywności. Zwiększa również poziom bezpieczeństwa, nie tylko pracowników, ale również przechowywanych towarów. Nasze systemy regałów magazynowych są bezpieczne, wydajne i wytrzymałe, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z pewnością zaproponujemy rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do potrzeb.

Stale poszerzamy ofertę regałów magazynowych

Atutem firmy ARMONT jest doświadczenie. Rozwojowi systemów regałowych przyglądamy się od prawie 30 lat. Przez ten czas podejście do magazynowania towarów uległo znacznej zmianie. Przede wszystkim duży nacisk położono na maksymalną efektywność konstrukcji w zakresie przechowywania towarów. Mówiąc w skrócie, regały powinny zapewniać wiele przestrzeni do składowania, ale nie ograniczając dostępu do poszczególnych produktów. Wiąże się to bezpośrednio z aktualną specyfiką rynku, na którym przedsiębiorstwa dążą do optymalizacji każdego elementu funkcjonowania. Z naszą ofertą idealnie wpisujemy się w obecne trendy. W ofercie posiadamy uniwersalne rozwiązanie, dedykowane firmom z różnych branż. Regały magazynowe sprawdzą się nie tylko w dużych koncernach, ale także mniejszym przedsiębiorstwach, skupiających uwagę na lokalnych rynkach. 

Ponieważ systematycznie śledzimy produktowe nowości, jesteśmy w stanie włączać do oferty kolejne produkty. Nieustannie ulepszamy już posiadane systemy regałowe, zwiększając ich funkcjonalność. Z usług ARMONT skorzystały tysiące klientów, którzy doceniają naszą elastyczność podczas współpracy. Dopasowujemy się do wymagań klientów, doradzając przy wyborze produktów. Jednocześnie dbamy, aby ewentualne zmiany w projektach, nie odbijały się negatywnie na bezpieczeństwie użytkowania konstrukcji. Jesteśmy w stanie skutecznie wypełniać swoją misję, ponieważ regały magazynowe nie mają przed nami tajemnic. Sprzedajemy nie tylko nowe systemy, ale także używane w atrakcyjnej cenie.